رای به سایت :
532
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مفتح
سه شنبه 06 فروردين 1398 -
انجام مصاحبه با کارگردان مستند( آنچه دختران باید ببینند) و معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور
مستندسازی

انجام مصاحبه با کارگردان مستند( آنچه دختران باید ببینند) و معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور

برآن شدیم مستندی از الگوی سوم (نه زن غربی و نه زن شرقی بلکه زن مسلمان)را برپایه انجام مصاحبه و گزارش از عموم مردم در شهر تهران تهیه و ببینیم نظرات مردم در مورد فلسفه حجاب که در ادیان مختلف به آن پرداخته شده چگونه است.
calendar
تاریخ : 1397/07/10 - 14:20
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مفتح ،در ابتدا با حضور در دفتر سرکار خانم حکیمیان ، مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور از نظرات ارزنده ایشان مصاحبه ای تهیه و سپس با کارگردان فیلم (آنچه دختران باید ببینند) جناب آقای میر لوحی نیز مصاحبه ای انجام شد و در ادامه نیز با حضور در سطح شهر نظرات مختلف مردم را در مورد شناخت الکوی سوم و فلسفه حجاب در دین های (یهود و مسیحیت ) بصورت سوال و پرسش جویا شدیم.

در نهایت نتیجه این تحقیقات و مصاحبه ها مستندی شد به نام (حجاب افتخار زن مسلمان)

در این تحقیقات با نظرات عده ای از زنان غربی که اغلب بازیگر و روزنامه نگار بودند مواجه شده و از اینکه همگی به این اذعان داشتند که در این چند سال سابقه فعالیت حرفه ای با ایشان بعنوان یک موجود هرزه و مانند یک دستمال برخورد شده و شخصیت ایشان لکه دار شده است  و طی نامه های سرگشاده ای به زنان مسلمان خصوصا لبنانی عنوان کرده اند که ما به جایگاه زن بودن شما و حجابتان غبطه میخوریم.

لذا برآن شدیم به زنان مسلمان خصوصا ایرانی برسانیم که حجاب در همه ادیان بوده و هست و لزوم داشتن حجاب بمنزله نگه داشتن شخصیت فاخر انسانی و اسلامی بوده و با داشتن حجاب میتوان در میدانهای مختلف فرهنگی. ورزشی و اجتماع حرف برای زدن داشت.

مشروح این مستند کوتاه درصفحه اینستاگرام موسسه فرهنگی راه رسول مهربانی و در  پیام رسان سروش به معرض دید گذاشته خواهدشد.

ضمنا در غرفه الگوی سوم در نمایشگاه یادیاران پارک ملت نیز به نمایش درآمده است.

قسمتهای بعدی این مستند  در موسسه فرهنگی راه رسول مهربانی در حال تهیه و تدوین میباشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13945مطالب مرتبط