رای به سایت :
525
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مفتح
چهارشنبه 24 مرداد 1397 -
نابودی اسرائیل یک وعده الهی است / شراکت حکام منطقه در ظلم صهیونیست‌ها
نابودی اسرائیل یک وعده الهی است / شراکت حکام منطقه در ظلم صهیونیست‌ها

حضور در روز قدس نه تنها به عنوان یک روز مقدس برای ما امتحان الهی را در بردارد، بلکه یک حماسه و جهاد است و به تعبیر امام حسین علیه‌السلام سکوت در برابر ظلم نسبت به دیگران نیز شراکت در آن ظلم است.
calendar
تاریخ : 1397/02/23 - 10:15
source
منبع : گروه سیاسی نیوز
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مفتح ،

به گزارش گروه سیاسی-، روی کار آمدن نظام اسلامی ایران با عنوان انقلاب اسلامی شعاری را در خودش جای داد که عمق راهبردی جریان اسلامی و انقلابی را می‌رساند. شعاری که نه شرقی نه غربی در آن طنین انداز گردید. شعاری که نه برای آن سر داده شد که از بیزاری یکی به‌سوی دیگری رود و نه از اینکه خصومتی از یکی داشته باشد و نفع دیگری را بخرد. بلکه شعاری بود که بر باورهای اعتقادی ظلم ناپذیری و ظالم نبودن استوار گردید. بر همین اساس بود که درحالی‌که هنوز نهال انقلاب اسلامی به عنوان یک نهال نارس، ثبات پیدا نکرده بود، جریان‌های مقاومت و آزادی‌خواه در کشور حضور پیداکرده و از آن حمایت نمودند. لذا شناخت انقلاب اسلامی و ریشه‌های آن می‌تواند راهگشای بسیاری از سؤالات و ابهامات باشد. بر همین اساس نوشتار پیش رو به بخشی از این شناخت و اهمیت روز قدس می‌پردازد.

حضور رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه نه‌تنها سبب ایجاد ناامنی‌های فراوان برای کشورهای اطراف گردیده، بلکه بحران‌های هویتی بسیاری را نیز ایجاد نموده است که تغییر اسلام ناب محمدی و جایگزینی اسلام تکفیری و آمریکایی به‌جای آن به‌عنوان ساکتین نسبت به چپاول گری و استعمار گری دیگر کشورها بخشی از این تغییر هویت است. بر همین اساس است که رهبر کبیر انقلاب ایران و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، اسرائیل را غده سرطانی دانسته و تمام هدفش را نسبت به نابودی آن مبذول داشته است. به‌طوری‌که رژیم شاهنشاهی نسبت به حرکات امام خمینی(ره) علیه غاصبین فلسطین سکوت ننمود و ایشان را تبعید کرد. تبعیدی که نتوانست مانع از بیدار گری امام و یاری‌رساندن این مرد الهی نسبت به مردم مظلوم فلسطین گردد. بر همین اساس امام خمینی باتدبیر هوشمندانه آخرین روز ماه مبارک و بندگی رمضان را به عنوان روز قدس اعلام داشته و این چنین بیان فرمودند:


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9582


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید مفتح        منطقه 3        محله قبا        نادی دشمن        اسرائیل نابود می شود        القدس لنا